NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDĘ!

FILM Ostatnio ktoś życzliwy polecił mi ten film. Zapamiętałem tytuł, choć przyznaję, nie od razu obejrzałem. Jak obejrzałem to zrozumiałem, że rzeczywiście warto było. Teraz ja chciałbym go polecić. Niesie on w sobie niesamowitą dawkę pozytywnych emocji, pokazuje wiele bardziej lub mniej ważnych i zdrowych relacji międzyludzkich, sporo dawkę rodzinnego ciepła i ukazuje nasze jakże codzienne rozterki. Wątek wartości chrześcijańskich i wiary jest tu bardzo zarysowany wraz z jej wątpliwościami. Wszystkie te cechy wyżej opisane zdaje się sprawiły, że przemknął w tym roku przez kina ledwie zauważony. To co on pokazuje nie jest w modzie i promowane przez główny nurt.

Zatem, obejrzyjcie koniecznie na DVD, w Internecie czy VOD – „Niebo istnieje naprawdę” (Heaven is for Real) reż. Randall Wallace. Jak rzadko mi się zdarza, to po jego obejrzeniu bardzo żałowałem, że nie jest mi dane żyć w takim otoczeniu i społeczności jak jego bohaterowie.

Naprawdę warto!

nieboistniejenaprawde

ps. Cała historia jest autentyczna i oparta na bazie książki o tym samym tytule.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>