DOBRY FILM – SNAJPER

FILM Moim zdaniem, to jest po prostu dobry film. Oparty na faktach, prezentuje historię życia zawodowego żołnierza i wieloletniego snajpera amerykańskiej armii. Pokazuje przekrojowo jak się kształtowało życie głównego bohatera od sposobu wychowania począwszy przez  relacje rodzinne, wartości, rozterki i problemy życiowe oraz postawy patriotyczne. Nie ucieka w swojej treści od trudnych i niewygodnych, nawet dla amerykanów, tematów. W tym roku Oscara nie dostał (w najważniejszych kategoriach) właśnie za swoją niepoprawność, lecz był blisko bo to dzieło naprawdę świetne. Reżyserem jest Clint Eastwood, legenda kina, prezentujący i nie ukrywający się ze swoimi prawicowymi poglądami.

Nikt tak jak amerykanie nie potrafi nakręcić obraz gloryfikujący flagę, przywiązanie do ojczyzny, przyjaciół oraz bohaterów narodowych.

Eh, chciałoby się tak u nas. Polecam!

snajper

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>