DZIESIĘĆ PYTAŃ DLA WYBORCÓW PO

ANTY Szanowni dotychczasowi wyborcy i zwolennicy Platformy Obywatelskiej!

Od 2007 roku, czyli ośmiu lat Wasza partia sprawuje władzę. Od 2010 roku członek Waszej partii jest Prezydentem RP. Władza ta jest pełna i ma konstytucyjną większość w parlamencie. Od lat wsparcia udzielają media głównego nurtu – główne telewizje, radio i prasa.

W tym roku nadchodzi czas wyborów. Od jakiegoś czasu trwa festiwal wpadek i gaf obecnego Prezydenta RP. Są to „wypadki” nie sprowokowane przez konkurencję, ale jego własnego autorstwa. Opada właśnie kurtyna medialna, szczelnie go kryjąca przez ostatnie pięć lat. A było co przykrywać.

Przygotowałem Wam zatem kilka pytań, które chciałbym, aby skłoniły Was do refleksji. Poświęćcie kilka swoich chwil na ich przeczytanie i rozważenie.

  1. Kto przygotował i podpisał ustawę wpychającą na siłę 6-latków do szkół podstawowych, zabierając jednocześnie wolność wyboru ich rodzicom?
  2. Kto był kolegą partyjnym, kumplował się i wspierał w obrzydliwych, urągających wszelkim standardom działaniom p. Janusza Palikota?
  3. Kto wyśmiewał się bez powodu i szydził z wielkiego patrioty, męża stanu, dbającego o polską rację stanu, podejmującego ważne wyznania z podniesioną głową i zarażającego dumą z bycia Polakiem – ze śp. Lecha Kaczyńskiego – Prezydenta RP?
  4. Kto w haniebny sposób przedłuża wszelakie procedury i ma wpływ na działania mające i mogące wyjaśnić katastrofę w której zginęło 96 najważniejszych osób w Polsce, takich jak urzędujący Prezydent, praktycznie całe dowództwo wojska, posłowie itd.?
  5. Kto przyłożył rękę do stworzenia przemysłu pogardy i wspiera wzajemne zaszczuwanie się Polaków odwracając sprytnie uwagę od najważniejszych problemów naszego kraju?
  6. Kto przez lata nie chciał widzieć zagrożenia ze strony Rosji, wdzięczył się do jej polityków i odrzucił racjonalną politykę wschodnią swojego poprzednika?
  7. Kto kompromituje nas na arenie międzynarodowej swoimi decyzjami, zaniechaniami, kompleksami i trudnymi do zrozumienia zachowaniami?
  8. Kto przekonywał nas przez lata do polityki miłości wobec Władimira Putina oraz dokonywał wiernopoddańczych gestów wobec kanclerz Niemiec Angeli Merkel?
  9. Kto ma niejasną i mocno ukrywaną przeszłość, ścisłe powiązania z byłymi Wojskowymi Służbami Informacyjnymi będącymi w ścisłej współpracy z Moskwą?
  10. Kto z honorami traktował z życia i wygłaszał pochwalne mowy po śmierci śp. Gen. Wojciecha Jaruzelskiego – zdrajcę Polski i rosyjskiego wasala, oprawcę wielu tysięcy Polaków walczących o wolność?

Tych pytań może być dużo więcej.

Odpowiedź na wszystkie jest niestety jedna: to aktualny Prezydent RP i jego towarzysze z Platformy Obywatelskiej – jakże nieobywatelskiej w swoim działaniu.

Zanim pójdziecie głosować zastanówcie się więc, proszę, nad swoimi wyborami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.