NADESZŁA WIOSNA A Z NIĄ ZMIANY

wiosna Nadeszła wiosna, słonko świeci coraz mocniej, przyroda się budzi z letargu, nadeszła też pora na nowe otwarcie. Tak miało być, a mój plan jest realizowany sukcesywnie i skutecznie. Zaległości, zaszłości oraz rozliczenie z przeszłością jest dokonywane i jeszcze będzie przez jakiś czas. Nie zawsze jest to łatwe, proste czy przyjemne (zwłaszcza dla niektórych). Musi się jednak odbyć, aby móc pójść dalej.Przyszłość rysuje się w coraz lepszych kolorach i są powody do optymizmu. Myślę, że ten trend będzie się dalej utrzymywał, choć zapewne wydarzać się będą też rzeczy nie zawsze dobre czy oczekiwane. Ten wiosenny czas A.D. 2015 jest przełomowy i jestem przekonany, że będzie taki do końca tego okresu.  A potem przyjdzie lato i na razie nie chcę myśleć co będzie dalej. Wiem jednak jedno – będzie dobrze.

Jest takie potoczne powiedzenie, że oliwa sprawiedliwa i zawsze na wierzch wypływa. Ja wiem i wierzę, że tak też będzie w moim przypadku. To co można było na razie zrobić, zrobiłem. Kolejne działania są w fazie przygotowań i przemyśleń. Obserwuję też ostatnio, jak sprawiedliwość dosięga kolejne osoby, które delikatnie mówiąc nie najlepiej mi życzyły. Radości to nie przynosi, lecz gorzką satysfakcję. Liczę też bardzo, że przyjdzie czas na sprawiedliwość wobec kolejnych osób, a w tym rządzących miastem, w którym mieszkam oraz rządzących krajem. To też niewątpliwie nastąpi. Żadne sztuczki i wymysły policji, inspekcji, urzędników czy prokuratorów w pewnym momencie przestaną działać. Oby ten czas był jak najkrótszy.

Tak sobie też myślę, że warto jednak złapać dystans i mieć czas na refleksje co do swojego życia, działań i otaczającej rzeczywistości. Niestety sam na to nie wpadłem, tylko zostałem do tego zmuszony okolicznościami. Mam jednak poczucie, że z tej próby wychodzę zwycięsko. Widzę też teraz jak wiele osób wokół jest niedojrzałych emocjonalnie i działających nieracjonalnie. Sam taki byłem przez lata. Można to jednak naprawić i nadrobić, ale wymaga to pracy i determinacji w działaniu. Ta zmiana jest naprawdę możliwa. Zachęcam więc w ten wiosenny czas, aby pomyśleć sobie choć przez chwilę też o takich rzeczach.

Miłego weekendu majowego i pamiętajmy o wywieszeniu flag w dniach 2-3 maja!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>