POCZĄTEK NOWEJ DROGI

10177505_1051095604907346_6346507035492852034_n (1) No i po raz kolejny mam dowód, że warto marzyć. Ostatnie zdanie z poprzedniego wpisu właśnie się zrealizowało! Mamy niebywały sukces i realny przykład, że wiara połączona z ciężką pracą przynosi efekty. Jak wczoraj pamiętam dzień 7 lutego 2015 roku, kiedy na pierwszej konwencji wyborczej zaprezentowany został kandydat na Prezydenta RP pan Andrzej Duda. Uczucie wzruszenia i nadziei było wówczas olbrzymie. Łzy się kręciły w oczach. Teraz to wszystko co wówczas zostało rozbudzone właśnie się zmaterializowało. Wspaniałe jest to uczucie radości, jednocześnie połączone z osobistą satysfakcją z faktu, iż udało mi się dołożyć swoją maleńką cegiełkę do tego sukcesu. Tyle ile mogłem i chciałem dać z siebie to zrobiłem.  I dobrze mi z tym :)

Mamy nowego Prezydenta Polski, który jestem przekonany, że pokaże wielu w niego wątpiącym nową jakość w polityce. W trakcie kampanii padło wiele obietnic – część z nich łatwiejszych, ale też wiele trudnych do spełnienia. Pewnie nie wszystkie uda się zrealizować z różnych względów lecz wierzę, że zostaną podjęte próby realizacji wszystkich. Jest  to też pierwszy, najważniejszy krok, ku zmianie władzy i ekipy rządzącej tak nieudolnie od ośmiu lat. W końcu jest to realne, choć nie będzie proste i oczywiste. Nie wolno popełnić grzechu zaniechania działań i czekania na oczywistą przyszłość – tak jak to zrobił ustępujący Prezydent. Trzeba nadal być zwartym, nie dawać się prowokować i zmierzać ku temu jesiennemu zwycięstwu. Lista spraw, które zostały zaniechane, odroczone czy źle przeprowadzone jest olbrzymia. Wiele lat zajmie ich zmiana lub dokończenie. Części się już pewnie nie uda załatwić. Wchodzimy teraz na pogorzelisko i spaloną przez Platformę „Obywatelską” ziemię. Zaczynamy też walkę o przywrócenie godności narodowej i powrót na należną naszemu krajowi podmiotową pozycję w Europie. Do tej pory byliśmy traktowani przedmiotowo a to różnica zasadnicza.

Tak więc raz jeszcze, cieszmy się chwilą i mobilizujmy do dalszego działania. Wiara czyni cuda, co w niedzielę 24 maja 2015 roku udowodnił Andrzej Duda!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>