TYTUŁEM WSTĘPU

Pierwszy wpis, pierwszy raz w takiej roli – to co będziecie tutaj czytać będzie tylko i wyłącznie moim / naszym subiektywnym opisem otaczającej rzeczywistości. Rzeczywistości, z którą nie zawszę się zgadzamy, która nas irytuje ale nie zawsze możemy coś zrobić. Do tej pory nie znajdowało to swojego właściwego miejsca i zostawało w głowie mimo, iż chęć podzielenia się swoimi obserwacjami była ogromna. Od dzisiaj jednak będzie to publikowane na tej stronie. Celem nie jest obrażanie, poniżanie kogokolwiek lecz konstruktywna krytyka lub promocja zachowań, zjawisk, relacji międzyludzkich i naszej polskiej rzeczywistości. Będziemy tu też polecać miejsca, książki, filmy i wydarzenia, które nie zawsze są promowane i funkcjonują poza tzw. mainstreamem.

W tym miejscu chciałbym przekazać szczególne podziękowania dla Cywila, za chęci, poświęcony czas i pomoc w realizacji tego pomysłu.

Zachęcam do lektury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>