WOLNOŚĆ SŁOWA I POGLĄDÓW – CZY TO JEST TERAZ MOŻLIWE?

MUSIC     Jako, że Paweł Kukiz nie otrzymuje należytego wsparcia medialnego w odpowiedzi na głoszone przez niego poglądy polityczne chciałbym polecić go ja. Proponuję wszystkim posłuchanie tej jakże prawdziwej piosenki i poświęcenie 3,5 minuty swojego czasu. Swoją drogą ciekawe czy ten utwór zaczenie być grany przez Polskie Radio. Program Trzeci PR odmówił promocji tego singla ze względu na udział Kukiza w wyborach samorządowych traktując go jako element kampanii (sic!). Kampania się zakończyła więc nasłuchuję ale na razie nie usłyszałem.

Uwaga: on nie jest oszołomem na jakiego kreują go „słuszne media”.

Już niedługo w tym miejscu będzie możliwość poczytania sobie jak to jest naprawdę z wolnością słowa i poglądów w Gdańsku. Cała historia oparta będzie na faktach.

Aktualizacja 19.12.2014: niniejszym informuję, że PR3 gra ten utwór – słyszałem osobiście. Jest nawet na Liście Przebojów PR3. Jednak tytuł z nawiasu nie jest wymawiany przez prowadzących ;) Ciekawe czemu?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>